PustaMiska - akcja charytatywna Psiarnia
Pomagam! -50stron.pl
Kategorie: Wszystkie | Kirosinka | Literatura
RSS
czwartek, 25 marca 2010

Nad Edin  zawisła mgła.Ma w sobie coś z bajki ale jednocześnie jakaś taka przerażająca jest:/Nie widać prawie nic.A ja wyglądam przez okno,próbując dostrzec cokolwiek.

Naprzeciwko mieszka polsko-czeska para.Dopiero kilka dni temu odkryłam,że tak jak i my mają czarnego kocura:)Teraz już wiem dlaczego Kira przesiaduje na parapecie tyle godzin.Po prostu patrzy..I tęskni za innym życiem,za przyjaciółmi;)Ja też ich lubię "podglądać"-kiedy gotują-a ich kuchia jest naprzeciw naszego okna,nawzajem jedzą sobie z łyżki:),smakując potrawy.

Poza tym samochód się zepsuł,co przyprawia o wsciekłość,bo nie ma nawet roku jeszcze,a usterka nie należy do najmniejszych.W perspektywie wyjazd do Polski za miesiąc i teraz to już trochę "bardziej"się boimy.

Jutro na weekend przyjeżdza koleżanka,z którą ostatnio widziałyśmy się jakieś 5 lat temu(albo i dłużej).Mieszka w Londynie,wyjechała mniej więcej w tym samym czasie co my.Kiedyś mieszkałyśmy razem w tym samym pokoju w akademiku.Cieszę się.Takie uczucie ekscytacji mnie ogarnia.Dobre są takie spotkania po latach.Można powspominać,porozmawiać,postarać się na różne rzeczy spojrzeć z innej perspektywy...:)

 

<<<<<<<<<<>>>>>>>>>

Dzisiaj kupowałam wino.Obok mnie inna kobieta kupowała piwo.Chłopak ,który ją obsługiwał zapytał ile ma lat na co ona rozbawiona odpowiedziała,że 30 i że bardzo mu dziękuje za komplement.A ja dałabym jej z 35 albo i więcej...

No i pytam:Czemu ten,który obsługiwał mnie,nie zapytał????? :)No żartuję,żartuję...ale miło się robi,kiedy pytają,prawda?

 

niedziela, 21 marca 2010

-Wiosna nadchodzi.
-Krokusy kwitną.
-Po głowie chodzi nam  idea remontu mieszkania.
-Zaczęłyśmy biegać za co dziękuję Krasavitzyktóra na swoim blogu opisuje swoje wyczyny i należy jej się za to nastojaszczij szacun:)
-Pogubiłam się do reszty jesli chodzi o pracę,ale to teraz ja jestem w najlepszej sytuacji,zatem czekam na rozwój wydarzeń.
-W maju jedziemy do Polski samochodem,czego już się boję,bo to droga długa i daleka.

Jednym słowem:wiosna zapowiada się ciekawie.

 

poniedziałek, 15 marca 2010

Chciałam tylko powiedzieć,że Shutter Island to  jeden z najgenialniejszych filmów,jakie kiedykolwiek ogladałam.

czwartek, 11 marca 2010

Czy to już wiosna czy to nie wiadomo co?

Krokusy w parkach.Ptaki rozśpiewane,mewy rozkrzyczane.Jest coraz cieplej.

Na tę okoliczność (wiosny znaczy się) "technika" w naszym domu zaczęła jakoś dziwnie działać,bo w niedzielę ja zalałam sąsiada z dołu a we wtorek nas zaleli sąsiedzi z góry.Nie ma lepszego uczucia niż obudzenie się,bo woda kapie na łóżko...

Organizuję się wiosennie.Planuję,przymierzam się.Próbuję sobie stworzyć jakiś plan na życie.Najlepiej dłuższy,np piecioletni.Podobno takie warto mieć.No więc się staram.Coś postanowić.

Widzę wiele rzeczy,których nie widzialam kiedyś.Zaczynam rozumieć trochę więcej z otaczającego świata.Jest i będzie tak jak ma być.