PustaMiska - akcja charytatywna Psiarnia
Pomagam! -50stron.pl
Kategorie: Wszystkie | Kirosinka | Literatura
RSS
czwartek, 11 lutego 2010

Warszawa.Śnieg i lekko szczypiący mróz.Marznące policzki.Rondo ONZ,na którym zawsze się zatrzymuje i podnoszę gówę do góry,żeby popatrzeć na wieżowce.Warszawskie metro.Warszawa nocą.Skrzypiący śnieg pod butami.Zupełnie jak inne życie.

Mam swoje dwa światy.Już zawsze tak będzie.Dwa zupełnie różne światy.które łączą dla nas nasi przyjaciele.Ci ludzie,którzy zawsze tu czekają.Przu których świat nabiera kolorów.

I mam tyle myśli w głowie.Tyle uczuć.Dobrych i pozytywnych.

niedziela, 07 lutego 2010

- prosze powiedz mi czy cos ci przywiezc?

-tego co bym chciala i tak nie dasz rady:(

 

....

piątek, 05 lutego 2010

POstanowiłam zrobić więcej miejsca literackiemu aspektowi zycia tegoż bloga i teraz wszystko co przeczytane i przemyślane znajduje się tutaj :

http://literazalitera.blox.pl/html

 

 

czwartek, 04 lutego 2010

Słowo daję...poczułam dziś wiosnę.Czy to możliwe,że nadeszła.Termometr pokazuje +6,słońce świeci,ptaki śpiewają.Wędrowałam dziś sobie drogą nieopodal morza,postanowiłam zrezygnowac z autobusu i pokonać w sumie spory dystans  i... opłacało się.Poczułam wiosnę,jakiś świeży powiew:)Niesamowite:)

środa, 03 lutego 2010

Ksiezyc zaglada mi przez okno w sypialni,Kira ogrzewa moje nogi,zakrywajac ogonem ksiazke i wachlujac mnie przy okazji.Radio Zet plynie z laptopa.

Znowu zima zagoscila w Edynburgu,co prawda nieznacznie.Gory pokryte sniegiem,ale na ulicach go nie ma;rozpuscil sie.

Poczatek roku mija spokojnie,bez postanowien noworocznych.Po prostu zycie sie toczy i przyniesie,co ma przyniesc.A za tydzien bede juz w Warszawie...

Ksiezyc wciaz zaglada przez okno:)